Laureaci

W ramach Olimpiady Geopolitycznej, na mocy regulaminu, uchwałą zarządu PTG nnr 1/2018 przyznawane jest sześć klas ODZNACZEŃ PTG. Złota, srebrna i brązowa przyznawana jest uczestnikom zawodów finałowych w zależności od osiągnięć w finale. Diamentowa, szmaragdowa i rubinowa przyznawana jest za wybitny wysiłek organizacyjny członkom PTG, diamentowa za prowadzenie zawodów, szmaragdowa za pomoc w organizacji, rubinowa za pomoc w ocenianiu prac dla jurorów. Ponadto jest jeszcze klasa platynowa, przyznawana od 2020 roku, dla laureatów konkursów i nagród wręczanych na Zjazdach Geopolityków Polskich, zaś diamentową przyznano również wszystkim prezesom honorowym PTG. Daną klasę można otrzymać tylko raz, po czym nie otrzyma się również niższej klasy.

ODZNAKA PTG PRZEZNACZONA JEST DO NOSZENIA NA ZJAZDACH I FINAŁACH OLIMPIADY GEOPOLITYCZNEJ ORAZ INNYCH WYDARZENIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PTG I NIE TYLKO!

REGULAMIN NOSZENIA ODZNAKI (do pobrania)

Wygląd odznaki i jej miniatury:


W 2020 roku PTG nagrodziło odznaką następujące osoby:

Uczestnicy Organizatorzy
ZŁOTA: Jan Pabisiak, Damian Pałka DIAMENTOWA: Leszek Sykulski
SREBRNA: Răzvan M. Albu, Maciej Kędzierski, Jakub Zgłobicki SZMARAGDOWA: Iwona Lasek-Surowiec
BRĄZOWA: Kacper Kociumbas, Natalia Kucińska, Aleksandra Nędza, Lena Pejo RUBINOWA: Ignacy Kitowski, Paweł Soroka

PLATYNOWA: Andrzej Makowski, Jakub Potulski, Wojciech Roszkowski, Andrzej Zapałowski

 

W 2019 roku PTG nagrodziło odznaką następujące osoby:

Uczestnicy Organizatorzy
ZŁOTA: Zbigniew Chechliński, Márk Sima DIAMENTOWA: —
SREBRNA: Marek Łata, Patryk Matysiuk SZMARAGDOWA: Grzegorz Baziur
BRĄZOWA: Michał Garbino, Damian Pałka, Piotr Przybytek RUBINOWA: Zbigniew Długosz, Piotr Mickiewicz

 

W 2018 roku PTG nagrodziło odznaką następujące osoby:

Uczestnicy Organizatorzy
ZŁOTA: Aleksy Borówka, Damian Jarnicki, Szymon Struszyński DIAMENTOWA: Piotr Wilczyński
SREBRNA: Kinga Kiepura, Łukasz Kubiak, Przemysław Misiura, Piotr Nawała, Wojciech Zrayko SZMARAGDOWA: Natalia Adamczyk, Krzysztof Żęgota
BRĄZOWA: Zbigniew Chechliński, Krzysztof Kowalczyk, Patryk Matysiuk, Łukasz Muszyński RUBINOWA: Marcin Chełminiak, Mirosław Sułek, Witold Wilczyński

 

Pełna i aktualna lista wyróżnionych ze wszystkich lat:
DIAMENTOWA: Leszek Sykulski, Piotr Wilczyński
SZMARAGDOWA: Natalia Adamczyk, Grzegorz Baziur, Iwona Lasek-Surowiec, Krzysztof Żęgota
RUBINOWA: Marcin Chełminiak, Zbigniew Długosz, Ignacy Kitowski, Piotr Mickiewicz, Paweł Soroka, Mirosław Sułek, Witold Wilczyński
PLATYNOWA: Andrzej Makowski, Jakub Potulski, Wojciech Roszkowski, Andrzej Zapałowski,
ZŁOTA: Aleksy Borówka, Zbigniew Chechliński, Damian Jarnicki, Jan Pabisiak, Damian Pałka, Márk Sima, Szymon Struszyński
SREBRNA: Răzvan M. Albu, Maciej Kędzierski, Kinga Kiepura, Łukasz Kubiak, Marek Łata, Patryk Matysiuk, Przemysław Misiura, Piotr Nawała, Jakub Zgłobicki, Wojciech Zrayko
BRĄZOWA: Michał Garbino, Kacper Kociumbas, Krzysztof Kowalczyk, Natalia Kucińska, Łukasz Muszyński, Aleksandra Nędza, Lena Pejo, Piotr Przybytek

stat4u