Oddziały

Oddziały terenowe:

Oddział Chełm – przewodnicząca: dr Iwona Lasek-Surowiec (isurowiec@pwsz.chelm.pl)

Oddział Dąbrowa Górnicza – przewodniczący: dr Łukasz Szymankiewicz (lukaszyman@gmail.com)

Oddział Ełk – przewodniczący: dr Jacek Mrozek (j.mrozek@op.pl)

Oddział Gdańsk – przewodniczący: dr Margot Stańczyk-Minkiewicz (mstanczyk-minkiewicz@wp.pl)

Oddział Kraków – przewodniczący: dr Piotr L. Wilczyński (p.wilczynski@ptg.edu.pl)

Oddział Lublin – przewodnicząca: dr Justyna Trubalska (justyna.trubalska@gmail.com)

Oddział Olsztyn – przewodniczący: dr Krzysztof Żęgota (krzysztof.zegota@uwm.edu.pl)

Oddział Ostrowiec Świętokrzyski – przewodniczący: mgr Wiktor Możgin (wiktor.mozgin@gmail.com)

Oddział Oświęcim – przewodniczący: dr Grzegorz Baziur (baziurg64@gmail.com)

Oddział Przemyśl – przewodniczący: prof. dr hab. Marek Delong (m.delong@prz.edu.pl)

Oddział Rzeszów – przewodniczący: prof. dr hab. Andrzej Zapałowski (zapalowski@o2.pl)

Oddział Szczecin – przewodnicząca: dr Karolina Drela (kardre@wp.pl)

Oddział Warszawa – przewodniczący: dr Igor Protasowicki (igor@protasowicki.eu)

Oddział Włocławek – przewodniczący: dr Krzysztof Grabowski (kgrabol@poczta.onet.pl)

Oddział Wrocław – przewodnicząca: mgr Malwina Hopej (malwina.hopej@gmail.com)

Obecnie trwa budowa oddziałów także w innych miastach. Osoby zainteresowane włączeniem się w budowę struktur terenowych PTG proszone są o kontakt z prezesem dr Piotrem Wilczyńskim: p.wilczynski@ptg.edu.pl.

stat4u