Sponsorzy i partnerzy V edycji MOG

Miło jest nam ogłosić ostateczną listę sponsorów i partnerów tegorocznej edycji Międzynarodowej Olimpiady Geopolitycznej.

Sponsorem głównym nagród dla finalistów oraz naszym partnerem strategicznym jest Fundacja Empiria i Wiedza. Dzięki Fundacji Empiria i Wiedza tegoroczni finaliści otrzymają grawerowane pióra Parker, książki WarBook lub Wydawnictwa Sejmowego, a także gry Wydawnictwa Taktyka i Strategia.

Do tego nagrody przekazane przez  Instytut Pamięci Narodowej, książki Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego, indeksy na jedyne w Polsce studia geopolityczne na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz pełne wyżywienie w trakcie zawodów od Hotelu Fero Express – miejsca gdzie będą odbywać się rywalizacje o nagrody.

Partnerem medialnym jak co roku jest punktowany kwartalnik “Przegląd Geopolityczny”.

Serdecznie dziękujemy i jesteśmy wdzięczni naszym sponsorom i partnerom – dzięki Wam nasza inicjatywa edukacyjna staje się coraz atrakcyjniejsza dla młodych odbiorców i zachęca do poszerzania wiedzy!