Program Młodzieżowy Delegat RP do NATO

Forum Młodych Dyplomatów przeprowadza drugą edycję programu Młodzieżowy Delegat RP do NATO dedykowanego osobom zainteresowanym historią Paktu Północnoatlantyckiego, udziałem Polski w misjach stabilizacyjnych oraz promocją edukacji z zakresu bezpieczeństwa, obronności i geopolityki. Celem projektu jest umożliwienie młodym liderom poznanie ekspertów, uczestnictwa w warsztatach i akademiach tematycznych oraz zapewnienie polskiej młodzieży reprezentacji na najważniejszych wydarzeniach dotyczących bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego w Polsce i za granicą.

Podobnie jak w roku ubiegłym Polskie Towarzystwo Geopolityczne pełni funkcję partnera wydarzenia i udziela wsparcia w przeprowadzeniu procedury rekrutacyjnej oraz zapewnia Młodzieżowemu Delegatowi:

1.       możliwość publikacji w „Przeglądzie Geopolitycznym” i „European Journal of Geopolitics”;

2.       udział w Zjeździe Geopolityków Polskich i Międzynarodowej Olimpiadzie Geopolitycznej;

3.       roczne członkostwo w PTG i prenumeratę „Przeglądu Geopolitycznego”;

4.       wstęp na wydarzenia Towarzystwa;

5.       wsparcie ekspertów.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu należy przesłać do 19 września 2021 r. na adres email natodelegate@diplomacy.pl, regulamin znajduje się w załączniku i na stronie organizatora http://diplomacy.pl/pl/component/k2/item/587-oglaszamy-rekrutacje-do-programu-mlodziezowego-delegata-do-nato.

Regulamin programu

stat4u