Dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Drodzy Członkowie Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego,

zachęcamy Państwa do włączenia się w działalność  PTG w mediach społecznościowych. Każdy członek PTG ma zagwarantowaną możliwość promocji swojego dorobku naukowego i działalności eksperckiej dzięki kanałom medialnym PTG.

Oferujemy wsparcie przy nagrywaniu wykładów i komentarzy eksperckich oraz ich promocję na kanale PTG w serwisie YouTube. Umożliwiamy także promocję książek naszych członków zarówno na stronie PTG, na portalu Geopolityka.net, w innych zaprzyjaźnionych serwisach (Historykon.pl, BastionDialogu.pl), a także w naszych mediach społecznościowych na Facebooku, Twitterze, Instagramie i na YouTube. 

Zachęcamy do publikowania w naszym kwartalniku „Przegląd Geopolityczny” (tekst można przesyłać na bieżąco przez cały rok)  i w roczniku „European Journal of Geopolitics” (na teksty w j. angielskim czekamy do końca czerwca każdego roku).

Poniżej znajdują się linki do mediów społecznościowych, w których PTG posiada swoje oficjalne profile. Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, polubienia profili  PTG i subskrypcji naszego kanału na YouTube.

Profile PTG:

Dr Leszek Sykulski
Członek Zarządu PTG ds. mediów,
rzecznik prasowy

stat4u