Oddziały

Oddziały terenowe:

Oddział Częstochowa – przewodniczący: dr Bethuel Matsili (bethuel1@o2.pl)

Oddział Gdańsk – przewodniczący: prof. dr hab. Jan Wendt (jan.wendt@ug.edu.pl)

Oddział Kraków – przewodniczący: prof. dr hab. Sergiusz Wasiuta (s.vasyuta@gmail.com)

Oddział Lublin – przewodnicząca: dr Justyna Trubalska (j.trubalska@ptg.edu.pl)

Oddział Poznań – przewodniczący: dr Danuta Bartkowiak (danuta.bartkowiak@op.pl)

Oddział Rzeszów – przewodniczący: prof. dr hab. Andrzej Zapałowski (zapalowski@o2.pl)

Oddział Szczecin – przewodniczący: prof. dr hab. Wojciech Drożdż (drozdzwojciech@gmail.com)

Oddział Warszawa – przewodniczący: prof. dr hab. Roman Szul (r.szul@uw.edu.pl)

Oddział Wrocław – przewodnicząca: mgr Malwina Hopej (malwina.hopej@gmail.com)

Oddział Zabrze – przewodniczący: dr Jarosław Mikołajec (zaporoze@o2.pl)

Obecnie trwa budowa oddziałów także w innych miastach. Osoby zainteresowane włączeniem się w budowę struktur terenowych PTG proszone są o kontakt z prezesem dr Piotrem Wilczyńskim: p.wilczynski@ptg.edu.pl.

stat4u